Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Nasz Zespół YASUMI Gdańsk Madison

Nasz Zespół tworzą wysokiej klasy doświadczone specjalistki w zakresie kosmetologii, podologii, kosmetologii estetycznej, relaksu i spa, a także pielęgnacji dłoni i stóp. Od ponad 4 lat niesustannie doskonalimy swoje umięjętności w zakresie pielęgnacji twarzy i ciała, aby Klientki i Klienci naszgo gabinetu czuli się u nas doskonalne. 

Możecie liczyć na nasze doświadczenie i profesjonalizm.

Kaja Margot – Kosmetolog
Kaja Margot

Kosmetolog

Doświadczony kosmetolog działająca wielopłaszczyznowo, dbająca o potrzeby Klientek w zakresie pielęgnacji skóry twarzy i ciała, a także dłoni  i stóp. Sprawnie rozpoznaje potrzeby Klientek i dopasowuje skuteczne terapie pozwalajace na osiąganie szybkich efektów. Kaja pasjonuje się wizażem, tworzy makijaże dzienne, wieczorowe i okolicznościowe. W wolnym czasie wybiera się na długie spacery brzegiem morza.

Magda – Kosmetolog, dietetyk
Magda

Kosmetolog, dietetyk

Specjalizacja w zakresie kosmetologii i dietetyki  jest bardzo efektywnie wykorzystywana przy doborze optymalnych terapii w zakresie modelowania ciała i pielęgnacji twarzy. Magda z dużą troską dba o naszych Klientów podczas zabiegów pielęgnacyjnych, relaksacyjnych a także z zakresu kosmetologii estetycznej.  Priorytem dla niej jest dobro i zadowolenie Klienta. Prywatnie interesuje się sportem, kocha zwierzęta i relaks na plaży.

Agnieszka TOP Expert YASUMI – Kosmetolog
Agnieszka TOP Expert YASUMI

Kosmetolog

Kosmetolog, związana z marką Yasumi od ponad 4 lat, z dużym doświadczeniem w zakresie zabiegów pielęgnacyjnych nie tylko twarzy, ale również ciała. Wykonuje zabiegi aparaturowe, igłowe oraz manualne. Otwarcie, zawsze ze spokojem i empatią, podchodzi do nowych wyzwań i trudnych sytuacji. Specjalizuje się w laseroterapii oraz  terapiach łączonych z zakresu kosmetologii i kosmetologii estetycznej. Klientki cenią Agnieszkę za umiejętność odczytywania ich potrzeb i dobór optymalnych planów zabiegowych.

Agnieszka w 2022 roku otrzymała tytuł:

TOP EXPERT YASUMI

Dominika – Kosmetolog
Dominika

Kosmetolog

Magda – Fizjoterapeutka
Magda

Fizjoterapeutka

Julia – Recepcjonistka
Julia

Recepcjonistka

                   

            

Ta strona wykorzystuje pliki "cookies". Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę. Rozumiem